Lead generator

Fót

Sediul central Ungaria
2151 Fót, East Gate Business Park, D2 épület (Akácos 0221/12 hrsz.)

Ai păstrat una din maşinuţele copilăriei, o ai şi acum pe birou. Jocul s-a transformat în pasiune, acum poate deveni o profesie. Îmbină interesul pentru tehnologie cu domeniul vibrant al vânzărilor şi du totul la un alt nivel!

Soluţiile noastre inteligente de GPS tracking aşteaptă să fie puse în valoare de un spirit dinamic, cu perspectivă asupra tehnologiei, dar şi cu ambiţia de a crea un portofoliu de clienţi valoroşi.

Imaginează-ţi cafeaua de dimineaţă alături de ştirile din tech sau bursă pe noul smartfone de serviciu. Sau drumul către birou ori clienţi într-un confortabil autoturism de servici.

Sau... hai să descoperi echipa noastră şi pastrează-ţi imaginaţia pentru viitor!

Cu o prezență pe piața din Romania din anul 2008, WebEye România, membră a Webeye Telematics Group, prezentă în 11 țări din Europa, este unul dintre cei mai importanți jucători pe piața furnizării soluțiilor informatice în domeniul transporturilor.

HOW YOUR DAYS LOOK LIKE:

Vei identifica și contacta telefonic clienții și potențialii clienți/activitate de cold calling și presales
•    Vei discuta cu clienți și cu potențiali clienți, le vei asculta și interoga nevoile
•    Faci  vizite partenerilor si oferi cea mai bună soluţie pentru problemele acestora pentru a menține un nivel cât mai ridicat al satisfacției acestora
•    Construiești și discuți ofertele și contractele de test
•    Monitorizarea tendințelor pieței, construirea continuă a bazei de date a clienților
•    Vei contribui la realizarea planului și a indicatorilor de vânare

WE WOULD LIKE YOU TO JOIN, IF:

•    Ai deja experiență în domeniul vânzării consultative (presales, hunting)/Cold calling
•    Consideri că ești un vânzător cu rezultate deosebite, ești proactiv și mereu ești în căutarea unei soluții
•    Ai excelente abilități de comunicare, persuasiune și orientare către soluții
•    Ai o atitudine pro-client în vederea menținerii unui nivel cât mai ridicat al satisfacției acestuia
•    Simț al responsabilității și autonomie
•    Pasiune pentru domeniul vânzărilor, charismă, atitudine proactivă
•    Experiență în sisteme CRM, orientare către domeniul tehnic
•    Cunoaștințe de limba engleză nivel B1

WE APPRECIATE AS AN ADVANTAGE:

WHAT'S IN IT FOR YOU:

•    Salariu competitiv, sistem de bonusuri foarte motivator
•    Dacă eşti bun în ceea ce faci, îţi poţi asigura o vacanţă chiar şi dintr-un singur salariu
•    O atmosferă plăcută de lucru, o echipă excelentă de sales care te susține
•    Posibilități de evoluție a carierei în domeniul vânzărilor B2B
•    Echipă simpatică, pregătită să te ajute în orice moment
•    Cursuri de limbă engleză în timpul programului de lucru
•    Smartphone, laptop performant și autoturism de serviciu

PLACE OF WORK:

Suceava

Arad

CV
Scrisoare de intenție