PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Candidez

Fót

Sediul central Ungaria

Cégünk egyik meghatározó egységébe keresünk új kollégát, ha szeretsz emberekkel kommunikálni és a business világában is jól mozogsz, akkor Téged keresünk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Kimenő számlák elkészítése a hatályos számviteli előírásoknak megfelelően.
  • Bejövő számlák alaki, formai és tartalmi ellenőrzése, igazoltatása, valamint rögzítése a pénzügyi nyilvántartó programban.
  • Könyvelési anyagok határidőre történő előkészítése és feladása a könyvelés számára.
  • Kintlévőség kezelés.
  • A Pénzügyi osztály feladataihoz kapcsolódó adminisztrációk elvégzése, a nyilvántartások naprakész vezetése.

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat hasonló területen illetve munkakörben.
  • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek naprakész ismerete.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és használata.
  • Határozott és magabiztos fellépés, megbízható személyiség.
  • Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Precíz munkavégzésre való alkalmasság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • Járműipari, műszaki érdeklődés.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, angol nyelvtanfolyam támogatása)
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Korszerű munkahelyi környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS

  • Nem igényel nyelvtudást

Candidez

Autobiografie
Scrisoare de intenție