SZOFTVERFEJLESZTŐ (.net)

Aplikuję

Fót

Siedziba - Węgry

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője, Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 80 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

Változatos feladatokkal várunk, melyek többek között az alábbiakat jelentik:

  • Cégünk telematikai szolgáltatásait támogató rendszerek fejlesztése és karbantartása .NET keretrendszerben
  • Teljes SDLC folyamat lefedése csapatmunkában agilis környezetben
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése fejlesztési szempontok szerint

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Legalább 1 év szoftverfejlesztői tapasztalatod van már
  • Alaposan ismered a C# és .NET keretrendszert
  • Alapszintű SQL és/vagy NoSQL tudással rendelkezel
  • Alapszinten beszélsz és írsz angolul
  • Elkötelezett vagy az iránt, hogy minőségi kódot adj ki a kezedből
  • Strukturált, analitikus gondolkodás jellemez
  • Nyitott vagy a csapatmunkára és a folyamatos szakmai fejlődésre

Előnyként értékeljük:

  • .NET Core/ASP.NET MVC/Web API/gRPC tapasztalat
  • C++ alapismertek
  • API/SDK fejlesztési tapasztalat
  • Térinformatikai ismertek
  • Telematikai fejlesztésben hasznosítható matematikai háttér
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

- Változatos fejlesztési feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben

- Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkában lesz részed, Scrum módszertannal

- Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk

- Izgalmas szakmai kihívások várnak

- Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid

- Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk a munkád

- Cafeteria juttatás

- Támogatjuk a nyelvtanulást

- Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

Aplikuję

CV
List Motywacyjny