PÉNZÜGYI KONTROLLER

Aplikuję

Fót

Siedziba - Węgry

Felsőfokú végzettséggel, angol nyelvtudással, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk kis kontrolling csapatunkba

MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK

  • A társaság gazdálkodási /pénzügyi /számviteli és kontrolling irányításában való aktív részvétel, a cégcsoport egységes gazdálkodási működési elveinek és működési modelljeinek működtetése szerint
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, készítése (ad hoc jelleggel is), kimutatások készítése
  • Részvétel üzleti tervezésben
  • Üzleti elemzések készítése a CFO és a mangement részére
  • Az eredmények értelmezése és a tendenciák proaktív azonosítása
  • a problémák kiemelése, valamint a többi részleggel való együttműködés a kockázatok hatásainak mérséklésére irányuló megfelelő intézkedések megtervezése érdekében.
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés, illetve az üzleti fejlődés érdekében
  • Az üzlet támogatása és a margin hatékonyságának megvalósítása aktualizált jelentések és margin forgatókönyv-szimuláció révén.
  • Az ERP-rendszerből (MS Dynamics) származó elemzések és jelentések támogatása.

KIT KERESÜNK?

  • Gazdasági felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen
  • Excel, BI és SQL adatbázis ismeret
  • 3-5 éves kontrolling és/vagy üzlet elemző tapasztalat nemzetközi környezetben
  • legalább B2 szintű angol nyelvtudás
  • ERP rendszer ismerete (MS Dynamics előny)
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség, pozitív hozzáállás
  • Stressz tűrés
  • Talpraesettség
  • Proaktivitás

ELŐNY

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Fót/ Dunakeszi és környéke lokáció

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Ingyen kv és gyümölcs
  • Home office lehetőségek
  • Kihívást jelentő, változatos és önálló munkavégzés
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Aplikuję

CV
List Motywacyjny