MOBIL ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ (ANDROID ÉS/VAGY iOS)

Aplikuję

Fót

Siedziba - Węgry

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 60 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 170 főt foglalkoztat.

FELADATOK:

  • Cégünk flottamenedzsment szolgáltatásait támogató Android/iOS alkalmazások fejlesztése és karbantartása
  • Teljes SDLC folyamat lefedése csapatmunkában, Scrum módszertan szerint
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése fejlesztési szempontok szerint

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Legalább 1 év natív Android és/vagy iOS fejlesztési tapasztalat
  • Hajlandóság mindkét platform professzionális szintű elsajátítására
  • Kódminőség iránti elkötelezettség
  • Nyitottság a csapatmunkára és a folyamatos szakmai fejlődésre

Előnyök:

  • Kotlin/Swift gyakorlat
  • API/SDK fejlesztési tapasztalat
  • Online térképi szolgáltások használata
  • BT/BLE/NFC fejlesztési tapasztalat
  • 2+ év fejlesztői múlt

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

- Változatos fejlesztési feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben

- Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkban lesz részed, Scrum módszertannal

- Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk

- Izgalmas szakmai kihívások várnak

- Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid

- Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk a munkád

- Cafeteria

- Nyelvtanulást támogatjuk

Aplikuję

CV
List Motywacyjny