ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (Customer Care Associate)

Fót

Központi székház

A Webeye Magyarország Kft. ügyfélszolgálati csapatát szeretnénk erősíteni olyan lelkes kollégákkal akik a partnereink kéréseit szívvel-lélekkel és biztos kézzel kezelik. Ha szeretsz emberekkel kommunikálni és a business világában is jól mozogsz, szereted az elégedett ügyfeleket akkor Téged keresünk!

Ha szeretnél a jövőben egy megbízható, régmúltú cégnél egy jókedvű, ambíciózus  csapathoz csatlakozni, válaszd a WebEyet!

A magyar tulajdonú WebEye Magyarország Kft. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

  • Kapcsolatot tartasz az ügyfelekkel, folyamatos támogatást nyújtasz számukra
  • Hatékonyan és gyorsan, mindig a legjobb megoldásra törekedve kezeled az ügyfelektől érkező problémákat együttműködve az értékesítési és az adminisztrációs csapattal
  • Számítunk aktív részvételedre a marketing és kommunikációs aktivitásokban
  • Adminisztrációs feladataitad is precízen elvégzed

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Nem okoz gondot, ha angolul kell kommunikálnod
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és stressztűrő képességgel rendelkezel
  • Fontos számodra, hogy az ügyfél elégedett legyen és mosolyogva tegye le a telefont.
  • Megbízhatóan, nagyfokú önállósággal végzed a munkád

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

Kereskedelmi vagy CRM rendszerek ismerete előnyt jelent, de nem feltétel

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, normál nappali munkarend
  • Nem kell értékesíteni, kizárólag valós problémákkal az ügyfelek vagy kollégák fognak keresni és nekik fogsz támogatást nyújtani.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Támogató vezetőid által gyorsan fogsz tanulni
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi nagyvállalat főhadiszállása részeként az egyik kulcsterület szereplője lehetsz
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Modern munkaeszközöket és egyedülálló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítő programok várnak
  • Támogatjuk a nyelvtanulást és a folyamatos szakmai fejlődést belső képzéseink által
  • Gyümölcs és sok-sok kávé van az irodában :-)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót, East Gate Business Park (M3-hoz és M0-hoz is nagyon közel)

Önéletrajz
Motivációs levél