ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Fót

Központi székház

A Webeye Telematics Zrt. ügyfélszolgálati csapatát szeretnénk erősíteni új kollégákkal, ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióban.

Ha szeretnél a jövőben egy megbízható, régmúltú cégnél egy jókedvű, ambíciózus  csapathoz csatlakozni, válaszd a WebEyet!

A WebEye egy vezető közúti szállítmányozási telematikai szolgáltató, amely partnereinek a legmodernebb megoldások előnyeit kínálja. A közel két évtizedes múltú WebEye szakértői az iparág mércéjének számító szolgáltatásokkal támogatják ügyfeleiket, segítik őket a növekedésben, vállalkozásuk fejlesztésében.

Készen állsz egy új kihívásra?

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

  • Vállalatunk portfóliójának szerves része az e-útdíj szolgáltatás. Ez a pozíció ennek a szolgáltatásnak a támogatását jelenti. Az e-útdíj szolgáltatással kapcsolatos eseményeket kell folyamatosan figyelemmel kísérni és ellenőrizni.
  • Telefonon és e-mailben, magyar és angol nyelven egyaránt a feladatod lesz a meglévő ügyfélkör kiszolgálása az e-útdíjhoz kapcsolódóan. NEM KELL HÍVÁSOKAT KEZDEMÉNYEZNI, NEM KELL ELADNOD SEMMIT! EZ NEM ÉRTÉKESÍTÉS! Kizárólag valós problémákkal az ügyfelek fognak keresni és nekik fogsz támogatást nyújtani.
  • Ellenőrizni fogod a különböző riasztásokat, beazonosítod a problémákat  és intézkedsz az előzetes tréningen elsajátított ismeretek alapján.
  • Ügyfélszolgálati rendszerhez kapcsolódó alkalmazásokban fogsz dolgozni, ezek használatára mind megtanítunk.
  • Adminisztrációs feladataid is lesznek, Te fogod kezelni, hogy minden adat friss legyen és az adatbázisok is megfelelően legyenek karban tartva.
  • A csatlakozásod első napjától rengeteg segítséget fogsz kapni, minden rendszer, alkalmazás használatára megtanítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel (pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk, a műszakbeosztások miatt jól összeegyeztethető a munkavégzés felsőfokú tanulmányok mellett is)
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudásod van (szóban és írásban)
  • 7/24 műszakban történő munkavégzést (12 órás műszak) vállalni tudod
  • Könnyedén, kedvesen és jól kommunikálsz
  • Önállóan, felelősségteljesen tudod végezni a munkád
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Csapatjátékosnak tartod magad. Egy fiatalos, vidám csapat tagja leszel, akiknek nagyon fontos a csapatszellem.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office, Internet)

NEM FELTÉTEL, DE ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK, HA:

  • Más európai nyelveket is ismersz (német, ukrán, román, lengyel, stb.)
  • Műszaki affinitással bírsz, műszaki rendszerekkel kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel, nem ijedsz meg a műszaki kérdésektől
  • Call center vagy bármilyen telefonos ügyfélszolgálati tapasztalatod van már

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót, East Gate Business Park (M3-hoz és M0-hoz is nagyon közel)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

Változatos feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben, nálunk soha nem fogsz unatkozni :-)

  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkában lesz részed. Egy tapasztalt, szakértő kollégákból álló csapat vár.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Izgalmas szakmai kihívások várnak
  • Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid
  • Támogatjuk a nyelvtanulást és a folyamatos szakmai fejlődést belső képzéseink által
  • Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

Önéletrajz
Motivációs levél