TEST MANAGER

Fót

Központi székház

Csatlakozz fejlesztő csapatunkhoz Test Manager pozícióba!

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Tesztelési tevékenység szervezése, felügyelete, támogatása;
  • Tesztelést támogató környezetek meghatározása, kialakításukban és felügyeletükben való közreműködés;
  • Alkalmazott tesztelési módszertan fenntartása és továbbfejlesztése;
  • Fejlesztői csapatok szakmai támogatása;
  • Teszteléshez kapcsolódó dokumentációk és oktatási anyagok elkészítése.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • 2-4 év alkalmazásfejlesztési projekt tesztelési területén szereztél már tapasztalatot;
  • Ismered a tesztelési módszertanokat és a kapcsolódó fogalmakat;
  • A komplex folyamatokat jól átlátod és vizualizálod;
  • Precíz vagy és a problémákat kihívásként éled meg;
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol;
  • Megbízhatóan és lelkiismeretesen végzed a munkád és szívesen segítesz a kollégáidnak

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Magas rendelkezésre állású (7/24) rendszer élesítési folyamatában szerzett tapasztalat;
  • Azure DevOps ismeret;
  • ISTQB vizsga;
  • Alapszintű PowerShell script és/vagy MS SQL lekérdezési tapasztalat.

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Támogató vezetőid által gyorsan fogsz tanulni
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi nagyvállalat főhadiszállása részeként az egyik kulcsterület szereplője lehetsz
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Modern munkaeszközöket és egyedülálló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítő programok várnak
  • Támogatjuk a nyelvtanulást és a folyamatos szakmai fejlődést belső képzéseink által
  • Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót, East Gate Business Park (close to M3 and M0) vagy 6729 Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

Önéletrajz
Motivációs levél