TARTALOMFEJLESZTŐ

Keressük új csapattagunkat

pozícióba, aki szakértelmével hozzájárul, hogy az oktatás ne csak ismereteket, hanem valódi élményt is jelentsen. Te vagy a mi emberünk, ha érdekelnek a technikai kihívások, el tudsz juttatni üzeneteket az emberekhez az általad szerkesztett anyagok és videóid által.

A MUNKAKÖR FŐBB FELADATAI:

Operatív és kreatív tartalmi fejlesztésekben való részvétel:

  • Tartalmi koncepció kitalálása, megvalósítása
  • Belső és külső (ügyfeleknek) oktatásra szánt anyagok tartalomfejlesztése
  • Változatos online tartalmak előállítása
  • Kapcsolattartás a különböző társosztályok vezetőivel az oktatási anyagok kidolgozása érdekében
  • Előállított tartalmak nyomon követése, gondozása, optimalizálása

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum 2 éves tapasztalat tartalomfejlesztésben
  • Online médiában vagy vállalati oktatási rendszer szerkesztésében szerzett tapasztalat
  • Multimédiás ismeretek (kép- és videószerkesztési ismeretek)
  • Technológia ismeret (pl. html,)
  • Social médiában szerzett tapasztalat
  • Grafikai szoftverek ismerete

AMIT MI ADNI TUDUNK A MEGFELELŐ BÉREZÉSEN FELÜL:

  • Egy érdekes, új időszakban a transzformációs folyamat részeként valódi értékteremtő folyamatban lehet részt venni
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség van a tréning csapat munkájának támogatására trénerként is akár
  • Nemzetközi, folyamatosan bővülő modern, agilis szemlélet és környezet
  • Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozni
  • Nyitottság a javaslatokra, ötletekre, és a hozott tapasztalat tisztelete
  • Minden eszköz és magas szintű munkakörnyezet a sikeres munkához

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • FÓT, M0 autóút mellett az East Gate Business Parkban

Önéletrajz
Motivációs levél