SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (SZEGED)

Szeretnél a legújabb .NET, web kliens és adatbázis technológiákkal dolgozni?
Minden vágyad egy pezsgő, fiatalos szakmai közösség?
Otthon érzed magad a Scrum módszertanban?

Ha a válaszod IGEN, nálunk a helyed szoftverfejlesztőként!

Amit kínálunk:

- A legújabb .NET, web és adatbázis technológiák használata

- Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben

- Rugalmas, jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertannal

- Hosszú távú karrierlehetőség

- Izgalmas szakmai kihívások

- Kreatív, modern munkakörnyezet

- Versenyképes fizetés

- Cafeteria

- Nyelvtanulás támogatása

Amit kérünk:

- Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat

- Professzionális C# és .NET használat

- Haladó szintű SQL és/vagy NoSQL adatbázis kezelés

- Kódminőség iránti elkötelezettség

- Jól strukturált, analitikus gondolkodás

- Nyitottság a folyamatos tanulásra és a csapatmunkára

- Előny a haladó szintű ASP.NET MVC, WCF, MSSQL, Azure ismeret

- Előny a szoftver architektúra tervezési tapasztalat és kapcsolódó eszközök ismerete

Munkavégzés helye:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

Pályázz önéletrajzoddal itt, a karrier oldalunkon keresztül, vagy a career@hq.webeye.eu e-mail címen, ha van tapasztalatod a C# és .NET alkalmazásában, SQL és/vagy NoSQL adatbázis kezelésében!

Plusz pont, ha dolgoztál már Scrum csapatban, vagy ha otthon vagy a ASP.NET MVC, WCF, Windows Service, MS SQL Server és web kliens technológiákban.

Csatlakozz hozzánk! Várjuk jelentkezésedet bővülő szegedi csapatunkba!

Önéletrajz
Motivációs levél