SALES TEAM LEADER

Fót

Központi székház

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 60 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 170 főt foglalkoztat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

Téged keresünk, ha szeretnél és képes vagy közreműködni a WebEye Magyarország piacvezető pozíciójának további megszilárdításában. Ha otthonosan mozogsz egy telített versenypiacon, és tudod a módját, hogyan kell hatékonyan értékesíteni premium szolgáltatásokat, akkor ezt a kihívást Neked találták ki. 7 fős AfterSales és  3 fős SOHO csapatunk vezetőjeként fő feladatod, hogy az ügyfél élmény állandó javítását szem előtt tartva tökéletesítsd belső sales folyamatainkat, támogatsd és ösztönözd a legjobb gyakorlatok egymás közötti megosztását és alkalmazását. Tedd a saját és csapattagjaid napi gyakorlatának részévé az önfejlesztést, a minőség fókuszt, a maximális hatékonyságra való törekvést, és nem utolsó sorban a tervek túlteljesítését. Gondozd és aknázd ki a tehetségeket, támogatsd személyes karrier útjuk építését. Fejleszd, képezd a csapatod tagjait, bátorítsd őket új megközelítések alkalmazására. Ehhez szükséged lesz erős “people management” készségeidre, és jól kell tudnod alkalmazkodni a folyamatosan változó külső és belső környezethez. Munkádban segíteni fog Téged több éves, igazoltan kiemelkedő sales teljesítményed elérése közben megszerzett B2B szolgáltatás értékesítési tapasztalatod, a felsőfokú oktatásban elsajátított elméleti tudásod, és mindent elsöprő lelkesedésed, belső motivációd. Építhetsz magabiztos fellépésedre, és kulcs kompetenciáidra, melyek minden eléd kerülő kihívásban segítségedre lesznek.

POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

Vízió és stratégia: hatékonyan alkalmazod és adaptálod a vállalati stratégiát, csapat szinten és egyénenként is képes vagy azokat akciókká formálni

Kommunikáció: tudatosan és inspirálóan kommunikálsz. Kimondottan erős prezentációs képességekkel rendelkezel, magával ragadó személyiség vagy

Tervezés: képes vagy a víziót, illetve stratégiát konkrét akciókra, tevékenységekre konvertálni. célszámokat határozol meg csapat és egyéni szinten, eredményorientált vagy

Értékesítés:‘win-win’ szemléletben gondolkodsz. erős field tapasztalataid alapján pontosan ismered a B2B premium szolgáltatás értékesítési folyamatot

Teljesítmény menedzsment: tisztában vagy az egyéni, illetve csapat szintű teljesítményt befolyásoló tényezőkkel. képes vagy arra, hogy építsd a csapattagok önmenedzsment készségeit, jól kezeled az alul és túlteljesítőket

“People” menedzsment: kimondottan magas érzelmi intelligenciaszint jellemez. együtt élsz a csapattal, az emberi tényező fontos számodra. Kollégáidat ösztönzöd a személyes fejlődésre, támogatod a tehetségeket előmenetelükben.

Motivíció: pozitív példával inspirálsz. energikus, önmotivált személyiség vagy, aki képes a fókusz megtartására, elismeri és ösztönzi a kimagasló teljesítményeket

Csapatépítés: figyelsz a csapattagokra, fontos számodra az összetartás, az összhang és a bajtársiasság. a bizalomra és integritásra építesz.

Kultúra: Minőségorientált vagy, a QDM alapelveit jól alkalmazod és azokat beépíted a csapatba. Optimista, pozitív személyiség vagy. Problémák helyett kihívásokat látsz, és erre ösztönzöd csapattársaidat is.

AMIT KÍNÁLUNK

Sales Team Leader pozíciódban kulcs szerepet fogsz betölteni magyarországi kereskedelmi csapatunkban. Fiatalos, családias, összetartó közösségünk tagjaként kellemes, modern, igényes munkakörnyezetben töltöd majd munkanapjaidat, melyek közül a legtöbb az alkotó jókedv jegyében, pozitív légkörben telik. Az erkölcsi megbecsülés mellett a piaci átlagot meghaladó mértékű juttatásokban részesülsz, melynek fő elemei az alapbér, a teljesítmény bónusz, a vállalati autó magán használatra is, és a vállalati caffetéria.

Önéletrajz
Motivációs levél