RAKTÁROS

Fót

Központi székház

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

  • Készletgazdálkodási (raktározási) folyamatok lebonyolítása, ellenőrzése.
  • A raktárkészletek havi, illetve 3 havi rendszerességgel történő rendszeres ellenőrzése.
  • Megrendelések fogadása a leányvállalatoktól, szerviz partnerektől, illetve ezek teljesítése.
  • Megrendelt eszközök mennyiségi és minőségi ellenőrzése (megfeleltetése), bevételezése és szállításra összekészítése a kiszállítás előtt
  • A javítandó anyagok átvétele nyilvántartása, szerviz szintekhez juttatása, szervizelési határidők ellenőrzése
  • Szállítási feladatok tervezése, vezetése.
  • Anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint.
  • Raktárrend fenntartása, címkézés, polcrendszer, FIFO elv követése
  • Raktáron belül anyagmozgatás végzése, a szállításra váró anyagok előkészítése.
  • Nyilvántartások könyvviteli szabályok szerinti vezetése.
  • Számlák és forgalmi kimutatások egyeztetése.
  • Raktári készlet figyelemmel kísérése.
  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése a cég által használt készletkezelő programban
  • Közreműködés a leltározásban.
  • Bizonylatok kiállítása.
  • A területet érintő külső és belső panaszok, reklamációk kezelése.

VÁRUNK CSAPATUNKBA, HA:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Raktáros vagy hasonló logisztikai munkakörben szereztél már pár éves tapasztalatot
  • Nem gond ha angol leírással találkozol (inkább csak olvasni, megérteni kell, beszélni kevésbé)
  • Könnyen használod a számítógépes programokat
  • A problémákhoz rugalmasan állsz hozzá és a megoldásra törekszel
  • Megbízhatóan, precízen végzed a munkád
  • Munkaidő: 7.30-16.00 hétköznapokon (hétvége szabad)

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőid által gyorsan fogsz tanulni
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi nagyvállalat főhadiszállása részeként az egyik kulcsterület szereplője lehetsz
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Modern munkaeszközöket és egyedülálló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Sok-sok kávé és gyümölcs a konyhánkban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót (East Gate Business Ipari Park), M3, M0, M2 közelében

Céges buszjárat Budapest több pontjáról

Önéletrajz
Motivációs levél