Pénzügyi munkatárs (Nagyvárad)

Fót

Központi székház

Pontos vagy, rendezett és figyelsz a részletekre? Mindig korrekt vagy és profi bármilyen helyzetben? Csatlakozz Pénzügyi csapatunkhoz és biztosítjuk a szakmai fejlődésed!

Kit keresünk:

  • Szakirányú végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat hasonló területen illetve munkakörben;
  • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek naprakész ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és használata;
  • Határozott és magabiztos fellépés, megbízható személyiség;
  • Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Pontosság, gyors reakció és precíz munkavégzésre való alkalmasság.

Feladatok:

  • Kimenő számlák elkészítése a hatályos számviteli előírásoknak megfelelően;
  • Bejövő számlák alaki, formai és tartalmi ellenőrzése, igazoltatása, valamint rögzítése a pénzügyi nyilvántartó programban;
  • Könyvelési anyagok határidőre történő előkészítése és feladása a könyvelés számára;
  • A Pénzügyi osztály feladataihoz kapcsolódó adminisztrációk elvégzése, a nyilvántartások naprakész vezetése.

Amit kínálunk:

  • Jó fizetést;
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget a vállalat támogatásával;
  • Céges mobiltelefont, laptopot;
  • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőséget és továbbképzést;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget;
  • Ingyen kávét;
  • Korszerű munkahelyi környezetet;
  • Jó hangulatú csapatépítőket, pizza party-kat.

Önéletrajz
Motivációs levél