MOBIL ALKALMAZÁS FEJLESZTŐ (SZEGED)

Natív Android vagy Cross Platform Mobile fejlesztési tapasztalatod van? Core Android API-k, keretrendszerek, UI stílusok és paradigmák már a kisujjadban vannak?

Ha nyitott vagy a tanulásra, csapatmunkára és még a kódminőség iránt is elkötelezett vagy, nálunk a helyed mobil alkalmazás fejlesztőként!

Amit kínálunk:

- A legújabb mobil technológiák használata

- Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben

- Rugalmas, jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertannal

- Hosszú távú karrierlehetőség

- Izgalmas szakmai kihívások

- Kreatív, modern munkakörnyezet

- Versenyképes fizetés

- Cafeteria

- Nyelvtanulás támogatása

Amit kérünk:

- Natív Android vagy Cross Platform Mobile fejlesztési tapasztalat (legalább 1 év)

- Core Android API-k, keretrendszerek, UI stílusok és paradigmák ismerete

- Kódminőség iránti elkötelezettség

- Nyitottság és igény a folyamatos tanulásra és csapatmunkára

Előnyöd van, ha:

- Ismered az Android JetPack komponenseket (elsősorban: Architecture, Behavior Components)

- iOS fejlesztési tapasztalatod van, akár natív, akár cross platformon

- Server oldali API fejlesztési tapasztalatod van C#-ban

- Többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye:

6729 Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

Pályázz önéletrajzoddal itt, a karrier oldalunkon keresztül, vagy a career@hq.webeye.eu e-mail címen.

Nálunk változatos fejlesztői feladataid lesznek, egy rugalmas, fiatalos csapat része lehetsz, és Scrum módszertannal dolgozhatsz egy modern, divatos környezetben.

Csatlakozz hozzánk! Várjuk jelentkezésedet bővülő szegedi csapatunkba!

Önéletrajz
Motivációs levél