MARKETING ASSZISZTENS

Keressük új csapattagunkat MARKETING ASSZISZTENS pozícióba!

A WebEye Telematics Zrt. Sales & Marketing csapata kiemelten fontos szerepet játszik a vállalat jövőbeni ambícióinak megvalósításában. A Webeye Headquarter teljes Marketing csapatával szoros együttműködésben a leendő munkatársunk a marketing kreatív és adminisztratív folyamatainak professzionális működtetésével hozzájárul egy értékteremtő külső kép kialakításához.

A MUNKAKÖR FŐBB FELADATAI:

  • Értékesítés és marketing támogatása – POS anyagok elkészítési folyamatainak koordinálása, vállalati nyomtatott marketing-, és reklámanyagok rendelése, ellenőrzése, gyártatás előkészítése
  • Leányvállalatokkal való angol nyelvű kapcsolattartás, marketing-, és termék marketingkommunikációs célú belső megrendelések és igények koordinálása
  • Magyarországi és leányvállalati rendezvényeken való vállalati megjelenések támogatása, rendezvényinstallációk, marketinganyagok kiválasztása, megrendelése, gyártatása
  • Kivitelező ügynökségekkel való napi együttműködés, megrendelések pontos és precíz leadása, határidők betartatása
  • Leányvállalati termék-, és marketingkommunikációs anyagok lokalizációjának koordinálása a magyarországi fordító irodákkal, valamint azok ellenőriztetése a külföldi kollégákkal
  • Munkafolyamatok nyomon követése és adminisztrációja
  • Elektronikus dokumentáció készítése: levelek, egyéb dokumentumok, nyomtatványok, kimutatások, statisztikák, grafikonok, prezentációk, táblázatok.
  • A központi stratégiai kereskedelmi és marketing osztály munkájának támogatása
  • Adminisztratív támogató feladatok

VÁRUNK CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

  • Pontosan, gyorsan, precízen végzed a feladataid és szeretsz minőségi munkát kiadni a kezedből
  • A problémákat kihívásnak tekinted
  • Csapatban és önállóan is remekül boldogulsz
  • Jó szervezőnek tartod magad és könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 éves releváns munkatapasztalatod van, a marketing területén szerzett tapasztalat előnyt jelent (marketing tevékenységekben szerzett jártasság – kampány szervezés, rendezvények, grafikai munkák, ügynökségekkel való együttműködés stb. – akár megrendelői, akár ügynökségi oldalon.)
  • Legalább középfokon beszélsz angolul, és nem okoz gondot az angol levelezés sem

AMIT MI NYÚJTUNK A MEGFELELŐ BÉREZÉSEN FELÜL:

  • Egy érdekes, új időszakban a transzformációs folyamat részeként valódi értékteremtő folyamatban lehet részt venni
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, folyamatosan bővülő modern, agilis szemlélet és környezet
  • Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozni
  • Nyitottság a javaslatokra, ötletekre, és a hozott tapasztalat tisztelete
  • Minden eszköz és magas szintű munkakörnyezet a sikeres munkához

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

FÓT, M0 autóút mellett az East Gate Business Parkban

Önéletrajz
Motivációs levél