JUNIOR TARTALOMMARKETING MUNKATÁRS

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 60 ezer aktív végpontot üzemeltet. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 170 főt foglalkoztat. A cég Sales & Marketing csapata kiemelten fontos szerepet játszik a vállalat jövőbeni ambícióinak megvalósításában.

Keressük új csapattagunkat JUNIOR TARTALOMMARKETING MUNKATÁRS pozícióba.

FELADATAID LESZNEK:

  • Aktív részvétel cégünk offline és online marketing anyagjainak szerkesztésében, aktualizálásában és utókövetésében
  • Céges kommunikáció folyamatos fenntartása a külső és belső kommunikációban a magyar és nemzetközi leányvállalatok támogatására
  • Weboldalunk és kommunikációs felületeink, új tartalommal történő folyamatos frissítése
  • Értékesítés-támogató és POS anyagok magyar és angol nyelvű aktualizálása, folyamatos karbantartása (cégismertetők, termékprospektusok, prezentációk, esettanulmányok stb)
  • Social media tartalom-menedzsment (Facebook, LinkedIn)
  • Employer és personal Branding témakörrel kapcsolatos tartalmi feladatok
  • Rendezvények szervezésében történő részvétel
  • Magyar, angol és nemzetközi leányvállalati katalógusok, prospektusok, egyéb értékesítést támogató kiadványok biztosítása, folyamatos tartalmi frissítése az értékesítők számára
  • Szakmai anyagok, infografikák, videók kreatív szövegírásban való aktív részvétel, gyártatás és ügynökségi és médiakapcsolattartásban aktív támogatás
  • Reklám ajándékok beszerzése és kezelése
  • Értékelések, kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok
  • A marketingvezető munkájának proaktív támogatása a marketingkommunikációs csapat oszlopos tagjaként

VÁRUNK CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Legalább 1-2 éves munkatapasztalatot szereztél már hasonló PR és/vagy marketingkommunikációs/tartalommarketing munkakörben nemzetközi cégnél
  • A grafikai szoftvereket könnyen használod, az online marketing trendeket követed
  • Jártas vagy a Google AdWords, Analytics, social media területén

AMIT MI NYÚJTUNK :

  • Egy érdekes, új időszakban a transzformációs folyamat részeként valódi értékteremtő folyamatban vehetsz részt
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Nemzetközi, folyamatosan bővülő, modern, agilis szemlélet és környezet vár
  • Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozhatsz és rengeteget tanulhatsz a tapasztaltabb kollégáktól
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Minden eszközt és magas szintű munkakörnyezetet biztosítunk a sikeres munkához

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • FÓT, M0 és M3 autóút mellett az East Gate Business Parkban
  • Céges buszjárat Budapestről

Önéletrajz
Motivációs levél