IT MUNKATÁRS

Informatikai csapatunk munkatársat keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Felhasználók támogatása
    • Számítógépek telepítése, karbantartása, szervízelése
    • Windows operációs rendszerek telepítése, hibaelhárítása
    • Microsoft Office alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldása
    • Androidos eszközök beállítása
    • Multi nyomtatók telepítése
  • Adminisztráció
    • Active Directory környezetben felhasználó és csoport menedzsment
    • Hozzáférések kiosztása SharePoint webhelyeken
    • Exchange levelező szerveren postaládák, terjesztési csoportok adminisztrálása
    • Egyéb, nem AD integrált alkalmazások hozzáférésének beállítása
    • Felhasználói bejelentések OTRS rendszerben történő kezelése
  • Hálózatok
    • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok tervezése, fizikai kiépítése
  • Cloud megoldások támogatása
    • O365
    • Azure

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Középfokú szakirányú végzettség;
  • Segítőkészség, megbízhatóság, lelkiismeretesség és szorgalom;
  • Precizitás, jó problémamegoldó és elemző képesség;
  • Felhasználók támogatásában az angol nyelv megfelelő szintű használata.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Tapasztalat felhasználók támogatásában;
  • Sikeres Microsoft vizsgák

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nemzetközi cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és érdekfeszítő technológiai projektek
  • Dinamikusan fejlődő, lendületes csapat
  • Nyelvtanulás támogatása

Önéletrajz
Motivációs levél