FINANCIAL REPORTING SPECIALIST

Fót

Központi székház

Csatlakozz pénzügyi csapatunkhoz FINANCIAL REPORTING SPECIALIST pozícióba!

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

Izgalmas feladatokkal várunk, melyek többek között az alábbiakat jelentik:

  • A cégcsoport nemzetközi szintű (IFRS) pénzügyi szabályozásának kialakítása
  • A cégcsoport pénzügyi riportjainak előkészítése, nyomon követése
  • Havi konszolidált beszámolók összeállítása
  • Az adatszolgáltatási, bevallási kötelezettségek törvényi határidejének kontrollálása cégcsoport szinten
  • Számviteli tanácsadás a cégcsoport érdekkörébe tartozó társaságok számára
  • A számviteli jogszabályok pontos ismerete, nyomon követése
  • Kapcsolatot tart és együttműködik a külsős könyvvizsgáló cégekkel
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (bérszámfejtés, adótanácsadó, leányvállalati könyvelő irodákkal)
  • Mérlegelemzés, költségelemzés.
  • Belső adminisztráció ellenőrzése.
  • A mindenkori belső szabályozásnak megfelelő riportok naprakész elkészítése és beszámolás erről a felettesének

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel (pénzügy/számvitel szak)
  • Minimum 3 éves könyvelési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalatod van már nemzetközi környezetben
  • IFRS riportok összeállítása nem jelent gondot számodra
  • B2 szintű angol nyelvtudásod magabiztos használod írásban és szóban is

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

ERP rendszer ismerete előny

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőid által gyorsan fogsz tanulni
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi nagyvállalat főhadiszállása részeként az egyik kulcsterület szereplője lehetsz
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Modern munkaeszközöket és egyedülálló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítő programok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

FÓT, EGBP Business Park (M0 és M3-hoz nagyon közel, Budapest határában)

Önéletrajz
Motivációs levél