DATA PLATFORM TECHNICAL PROJECT MANAGER

Fót

Központi székház

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője, Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 70 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

Változatos feladatokkal várunk, melyek többek között az alábbiakat jelentik:

  • Cégünk telematikai szolgáltatásait támogató adat platformok megújításának operatív irányítása
  • Azure alapú Big Data és DWH szolgáltatás kialakítása és adatmigrációs tech projektek vezetése
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és belső erőforrásokkal
  • A kapcsolódó fejlesztések vállalati policy szerinti lebonyolításának biztosítása agilis környezetben
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése technológiai szempontok szerint

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Legalább 5 éves munkatapasztalattal rendelkezel adatbázis alapú rendszerek fejlesztésében
  • Legalább 2 év tapasztalatod van már fejlesztési projektek menedzselésében
  • Széleskörűen tájékozott vagy az alapvető adatbázis és cloud technológiákban
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség jellemez
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudásod tudod használni munkakörnyezetben
  • Önállónak és proaktívnak tartod magad

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Szofverfejlesztői múlt
  • Adatbázis tervezési tapasztalat
  • MSSQL fejlesztői és/vagy üzemeltetői szintű ismerete
  • Azure Data Lake és/vagy DSW technológiák ismerete
  • Igazolható sikeresen lebonyolított cloud migrációs projekt
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

  • Változatos fejlesztési feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben
  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkában lesz részed, Scrum módszertannal
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Izgalmas szakmai kihívások várnak
  • Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid
  • Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk a munkád
  • Cafeteria juttatás
  • Támogatjuk a nyelvtanulást
  • Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

Önéletrajz
Motivációs levél