ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Ügyfélkapcsolati csapatunkba keresünk olyan lelkes kollégákat, akik a partnereink kéréseit szívvel lélekkel és biztos kézzel kezelik.  Cégünk egyik meghatározó egységébe keresünk új kollégákat, ha szeretsz emberekkel kommunikálni és a business világában is jól mozogsz, szereted az elégedett ügyfeleket akkor Téged keresünk!

Új kolléga feladatai

  • Kapcsolattartás a meglévő és új partnereinkkel (Telefonon és írásban)
  • Telefonhívások és emailek fogadása, indítása
  • Ajánlások kezelése
  • Havi előrejelzés készítése
  • Partner kiszolgálás a legmagasabb ügyfélélmény biztosításával
  • ügyletek folyamatos követése
  • CRM rendszer karbantartása
  • Tájékoztatni az ügyfeleket a cég fejlesztéseiről és akcióikról
  • Tesztek indítása, valamint kiértékelése
  • Versenytársak elemzése
  • Ajánlatok készítése
  • Külső és belső folyamatok betartása és kezelése

Amit mi keresünk az ügyfélkapcsolati kollégában

  • legalább 1 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen, ha több van annak nagyon örülünk
  • pozitív hozzáállást
  • magas problémamegoldó képességet
  • lelkiismeretességet
  • proaktivitást
  • jókedvet
  • csapatmunkára való nyitottság
  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • megoldás orientált gondolkodásmód
  • műszaki terület felé nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit adhatunk

  • Rengeteg tudást, tapasztalatot
  • Hétfőtől péntekig való munkavégzés
  • Nagyon jó hangulatot
  • Nem csak kollégák vagyunk, hanem barátok is
  • Örülünk a kollégáink sikereinek
  • Jó hangulatú csapatépítőket, pizza partyt
  • Jó fizetést
  • Munka- magánélet egyensúlyt. De tényleg!
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség cégen belül

Önéletrajz
Motivációs levél