AGILE COACH

Fót

Központi székház

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője, Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 70 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

  • Fejlesztő csapataink agilis működésének monitorozása lesz a feladatod, beazonosítod az akadályokat és a fejlődési pontokat, majd ezek alapján visszajelzéseket adsz és javaslatokat dolgozol ki a megoldásokra.
  • A szervezet agilis érettségét is figyelemmel fogod kísérni, és ötleteiddel segíted a fejlődési lehetőségeket.
  • Az agilis eszközök oktatása mellett, a gyakorlati alkalmazásuk támogatását is várjuk tőled.
  • Te menedzseled az agilis ceremóniákat, aktív közreműködésre ösztönözve kollégáinkat.
  • Az adminisztráció, illetve a riportok, prezentációk készítése sem maradhat el a hatékony működés érdekében.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Nyitott vagy az agilis értékek és keretrendszerek ismeretének folyamatos fejlesztésére.
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és legalább 2 éves munkatapasztalatod van szoftverfejlesztésben, vagy humán erőforrás kezelésben.
  • Gördülékenyen kommunikálsz bárkivel, könnyen megtalálod a közös hangot másokkal.
  • Jól ismered fel a problémákat és igyekszel azokat minél gyorsabban és hatékonyabban megoldani.
  • Nem hátrálsz meg a konfliktusok elől.
  • Személyiséged, munkád, hangulatod, másokat ösztönöz, motivál.

Előnyként értékeljük:

  • A szakmai minősítést vagy igazolt képzést agilis területen
  • Ha van már tapasztalatod agilis módszertan alkalmazásában
  • Van már team coaching gyakorlatod
  • Részt vettél már szoftverfejlesztési folyamatokban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

Változatos feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben, nálunk soha nem fogsz unatkozni :-)

  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkában lesz részed. Egy tapasztalt, szakértő kollégákból álló csapat vár.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Izgalmas szakmai kihívások várnak
  • Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid
  • Támogatjuk a nyelvtanulást és a folyamatos szakmai fejlődést belső képzéseink által
  • Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

Önéletrajz
Motivációs levél