ACCOUNTANT TEAM LEADER

Fót

Központi székház

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője, Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 70 ezer aktív végpontot üzemeltet, 2018-ban 6 milliárd forintot meghaladó konszolidált árbevételt realizált. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

ÍGY TELNEK MAJD A NAPJAID:

Széleskörű, változatos feladatokkal várunk, melyek többek között az alábbiakat jelentik:

  • A könyvelési részleg munkájának, a könyvelési feladatok elvégzésének szakmai ellenőrzése, felügyelete, koordinálása.
  • Az adatszolgáltatási, bevallási kötelezettségek törvényi határidejének betartása, betartatása.
  • Számviteli tanácsadás a cégcsoport érdekkörébe tartozó társaságok számára.
  •  Beszámolók előkészítése, összeállítása és a jogszabályi előírásoknak megfelelő közzététele.
  • Kapcsolattartás az adó- és vámhatósággal, KSH-val, egészségbiztosítási intézményekkel, önkormányzatokkal.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, közreműködés a könyvvizsgálatoknál.
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (bérszámfejtés, adótanácsadó, leányvállalati könyvelő irodákkal) és az adóhatósággal.
  • Mérlegelemzés, költségelemzés.
  • Belső adminisztráció ellenőrzése.
  • A bizonylati fegyelem folyamatos ellenőrzése és betartatása.
  • A szerződéses társaságok beszámolói elkészítése a magyar szamviteli szabályoknak megfelelően.
  • Belső szabályozásnak megfelelő riportok naprakész elkészítése

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel (pénzügy/számvitel szak)
  • Minimum 5 éves könyvelési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalatod van már nemzetközi környezetben
  • Kisebb csoport vezetése nem okoz gondot, gyakorlott vezető vagy
  • Adózási és IFRS ismeretekkel rendelkezel
  • B2 szintű angol nyelvtudásod van, amit tudsz szóban és írásban is használni
  • ERP rendszerrel dolgoztál már (Navision előny)
  • Érvényes regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés előny, de nem feltétel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót, East Gate Business Park (M3-hoz és M0-hoz is nagyon közel)

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

A pozíció kiváló lehetőség tapasztalt könyvelők számára, akik szívesen kipróbálnák magukat csapatvezetői feladatkörben is vagy már szereztek tapasztalatot kisebb csapat vezetésében.

Változatos feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben, nálunk soha nem fogsz unatkozni :-)

- Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkában lesz részed. Egy tapasztalt, szakértő kollégákból álló csapat vár, akiknek a munkáját Te fogod koordinálni.

- Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk

- Izgalmas szakmai kihívások várnak

- Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid

- Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk a munkád

- Cafeteria juttatás és a csomagban gépjármű is biztosított

- Támogatjuk a nyelvtanulást

- Gyümölcs és sok-sok kávé az irodában :-)

Önéletrajz
Motivációs levél