Nyitott állások

SZOFTVERFEJLESZTŐ (SZEGED)

Magyarország

Szeretnél a legújabb .NET, web kliens és adatbázis technológiákkal dolgozni? Minden vágyad egy pezsgő, fiatalos szakmai közösség? Otthon érzed magad a Scrum módszertanban? Ha a válaszod IGEN, nálunk a helyed szoftverfejlesztőként!

SZERELŐ MUNKATÁRS

Feladatok: GPS alapú járműkövető eszközök járművekbe szerelése, hibakeresés, javítás.

SZERELÉS SZERVEZŐ

Szerelő csapatunk szerelés szervezőt keres

PRODUCT MANAGER (SERVICE DESIGN)

Our team is looking for an experienced PRODUCT MANAGER with expertise in Service Design / Design Thinking methodologies to drive design and development of our telematics products at WebEye. Specifically, you will be working cross functionally with a number of IT and business teams to re-think and innovate product portfolio, prioritize the order in which to build out these capabilities, considering both the product priorities that the architecture powers, as well as technical dependencies, in order to deliver excellent products to our customers and end users.

SENIOR CUSTOMER INSIGHT ASSOCIATE

We’re looking for an analytical and costumer-focused colleague to help the company better understand its clients, transforming data from analytics and research into insights that can drive the long-term marketing strategy of this exciting and fast-evolving product.

Supervizor Online Instalări (ORADEA)

Ești pasionat de domeniul tehnic? Cauți un job în domeniu? Căutăm să ni se alăture, echipei tehnice din Oradea, un coleg care se asigură de buna funcționare a echipamentelor tehnice instalate pe autoturisme. Cu o prezență pe piața din Romania din anul, WebEye România, membră a Webeye Telematics Group, prezent in 14 tari din Europa, este unul dintre cei mai importanți jucători pe piața furnizării soluțiilor informatice de transport.

SALES AVAGY ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGA

Szeretsz kávézni?  Szívesen töltenéd az idődet magas beosztású, emberek táraságában, építenéd a kapcsolati tőkéd? Unalmas, lassan becsukott szemmel is eltalálnál bárhova a régiódon belül? Mi nem tartjuk kalitkába a kollégákat, nálunk az egész ország játszótér. Nyár van, itt a jó idő, látogass ügyfeleket a Balaton környékén, vagy meleged van, unod már a nyarat, nézz körül a hegyekben és ismerkedj új partnerekkel. Vér helyett, értékesítés folyik az ereidben? Akkor itt a helyed!!!

SALES EXCELLENCE ADVISOR

We are looking for a Sales Excellence Advisor for the Sales Development organization to work in partnership with Cluster Sales Leaders and stakeholders in order to increase competence and performance by ensuring effective and efficient sales learning solutions are planned, developed and implemented at a unit, function and individual level with clear alignment to business strategies and job requirements. The candidate will also provide proactive consultancy to business leaders to address competence needs and ensure continuous communication and visibility of learning opportunities and impact to drive a high impact learning culture. The role is based in Fót reporting to the Head of Sales Development.