.NET SZOFTVERFEJLESZTŐ TEAM LEAD

Fót

Headquarter – Hungary

Szeretnél a legújabb .NET, web kliens és adatbázis technológiákkal dolgozni?
Minden vágyad egy pezsgő, fiatalos szakmai közösség?
Otthon érzed magad a Scrum módszertanban?

Ha a válaszod IGEN, nálunk a helyed szoftverfejlesztőként!

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen.

YOUR RESPONSIBILITIES WILL INCLUDE:

Változatos feladatokkal várunk, melyek többek között az alábbiakat jelentik:

  • Cégünk telematikai szolgáltatásait támogató rendszerek fejlesztése és karbantartása .NET keretrendszerben
  • Teljes SDLC folyamat lefedése csapatmunkában agilis környezetben
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése fejlesztési szempontok szerint

YOU ARE THE IDEAL CANDIDATE IF YOU HAVE THE FOLLOWING SKILLS AND EXPERIENCES:

  • Rendelkezel fejlesztői tapasztalattal (.net, C#)
  • úgy érzed van napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képességed
  • Úgy érzed tudod képviselni a fejlesztői csapatot a Scaled Agile keretrendszerben
  • Termék és üzleti érték központú gondolkodásod van
  • Csapat feladatainak priorizálásában is jeleskedsz
  • Jó problémafelismerő- és megoldó készséggel rendelkezel
  • Jó kommunikációs készség is jellemez
  • Van tervezési gyakorlatod

WE APPRECIATE AS AN ADVANTAGE:

  • Magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • PO vagy SM tapasztalat
  • Specifikáció vagy teszt terv készítési tapasztalat
  • SQL adatbáziskezelési tapasztalat
  • Azure Devops rendszer ismerete
  • Agilis munkában szerzett tapasztalat

OUR OFFER:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő környezetet
  • Kihívást jelentő pozíciót
  • Versenyképes fizetést
  • Cafeteria, ingyen kv és gyümölcs az irodában
  • Modern, barátságos, természetközeli irodai környezetet
  • Személyes fejlődési és tanulási lehetőségek

PLACE OF WORK:

6729. Szeged, Szabadkai út 7. I. em. (Szegedi Napfénypark)

CV
Motivation letter