JUNIOR MARKETING MUNKATÁRS

Keressük új csapattagunkat JUNIOR MARKETING MUNKATÁRS pozícióba!

A WebEye Telematics Zrt. Sales & Marketing csapata kiemelten fontos szerepet játszik a vállalat jövőbeni ambícióinak megvalósításában. A Webeye Headquarter teljes Marketing csapatával szoros együttműködésben a leendő munkatársunk a marketing kreatív és adminisztratív folyamatainak professzionális működtetésével hozzájárul egy értékteremtő külső kép kialakításához.

A MUNKAKÖR FŐBB FELADATAI:

  • Közreműködés a Marketing terület meghatározott feladataiban és projekt munkáiban, kisebb projektek illetve részfeladatok önálló kezelése és végigvitele
  • A Marketing terület munkatársai számára szakmai és operatív támogatás nyújtása.
  • Rendszeres és eseti kimutatások, riportok, prezentációk összeállításában való aktív közreműködés
  • A terület dokumentációs és irattárazási rendszerének kialakítása, felügyelete
  • Eseti, illetve rendszeres kimutatások, adatszolgáltatások beszámolók készítése
  • A terület képviselete, kapcsolattartás és kommunikáció a szervezet különböző egységeinek vezetőivel, munkatársaival
  • A terület vezetőjének operatív támogatása
  • A vezetői döntések előkészítéséhez célzott információ gyűjtése, azok rendszerezése és tárolása
  • Munkavállalói jogosultsági igények kezelése, nyilvántartása
  • Közreműködés a szervezeti egység-szintű rendezvények előkészítésében, lebonyolításában

VÁRUNK CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

  • Pontosan, gyorsan, precízen végzed a feladataid és szeretsz minőségi munkát kiadni a kezedből
  • A problémákat kihívásnak tekinted
  • Csapatban és önállóan is remekül boldogulsz
  • Jó szervezőnek tartod magad és könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Agilis pályakezdőket is szívesen várunk
  • A marketing területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Digitális írástudás (ECDL): Megfelelő mélységű szövegszerkesztési, táblázat-kezelési, adatbázis-kezelési, Power-Point ismeretek, MS Visio ismeretek, gyakorlat prezentációk készítésében és excel kimutatásokban
  • Legalább középfokon beszélsz angolul, és nem okoz gondot az angol levelezés sem

AMIT MI NYÚJTUNK A MEGFELELŐ BÉREZÉSEN FELÜL:

  • Egy érdekes, új időszakban a transzformációs folyamat részeként valódi értékteremtő folyamatban lehet részt venni
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, folyamatosan bővülő modern, agilis szemlélet és környezet
  • Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozni
  • Nyitottság a javaslatokra, ötletekre, és a hozott tapasztalat tisztelete
  • Minden eszköz és magas szintű munkakörnyezet a sikeres munkához
  • Jó hangulatú cspatépítők és Pizza partyk
  • Ingyen kávé és gyümölcs

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót (East Gate Business Ipari Park), M3, M0, M2 közelében

Céges buszjárat Budapest több pontjáról

CV
Motivation letter