ADVANCED ANALYTICS AND VALUE MANAGEMENT SPECIALIST

A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található, a cég hazánkban több mint 150 főt foglalkoztat.

Keressük új csapattagunkat ADVANCED ANALYTICS AND VALUE MANAGEMENT SPECIALIST pozícióba.

FELADATOK:

  • A cégcsoportot érintő ügyfélérték menedzsment (árazási,  modellezési, elemzési etc.) működésének biztosítása
  • Szolgáltatásárazási stratégiaalkotás, árazási módszertan(ok), illetve keretrendszer kialakítása, árazási dokumentációk menedzsmentje.
  • A vállalat teljes termékportfóliójához kapcsolódó árazási, elemzési és value management tevékenységek ellátása, valamint ehhez kapcsolódóan eseti, illetve rendszeres kimutatások és riportok készítése
  • Akvizíciós folyamatok támogatás
  • Piacok, szegmensek, termékkörök elemzése, az ehhez szükséges pénzügyi mutatók azonosítása és ezekből üzleti működést támogató adatbázis kialakítása.
  • Értékesítési akciók kidolgozásában és lebonyolításában való részvétel
  • Eseti, illetve rendszeres kimutatások, adatszolgáltatások, beszámolók készítése

POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • B2B marketing területen szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Ügyfélérték menedzsment (value management) területen szerzett tapasztalat
  • Előny német vagy egyéb európai nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Megfelelő mélységű szövegszerkesztési, táblázat-kezelési, adatbázis-kezelési, Power-Point ismeretek, MS Visio ismeretek
  • Kiváló szervezési, irányítási, kommunikációs, prezentációs és tárgyalóképesség
  • Rugalmas, önálló munkavégzésre való képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Meggyőző és lojális hozzáállás
  • Analitikus szemlélet
  • Nagyfokú pontosság a szóbeli és írásos munkában
  • Határidők pontos betartása
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőid által gyorsan fogsz tanulni
  • Dinamikusan növekvő nemzetközi nagyvállalat főhadiszállása részeként az egyik kulcsterület szereplője lehetsz
  • Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
  • Modern munkaeszközöket és egyedülálló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Sok-sok kávé és gyümölcs a konyhánkban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fót (East Gate Business Ipari Park), M3, M0, M2 közelében

Céges buszjárat Budapest több pontjáról

CV
Motivation letter