Aktuális pozícióink: Vállalati tréner

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Új belépők oktatása magyarországi, illetve külföldi leányvállalati kollégáinknak
  • Meglévő munkatársak számára soft skill, illetve termékismereti tréningek összeállítása, megtartása
  • Éves oktatási terv összeállítása és az események szervezése
  • Vállalati oktatási rendszer fejlesztése, működtetése
  • Tréninganyagok összeállítása, frissítése
  • E-learning site naprakészen tartása, e-learning anyagok fejlesztése
  • Oktatás-nyilvántartó felületek kezelése, ezeken történő adminisztráció

business, technology, management and people concept - smiling female boss talking to business team in office

Kit keresünk?

  • Főiskolai végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvű haladó szintű kommunikáció
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Csapatszellem és támogató hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előny

  • Szakirányú képesítés
  • Logisztikai szektorban szerzett tapasztalat
  • Sales munkatapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Utazási lehetőség
  • Nyelvtanulás támogatása
MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2151, FÓT, AKÁCOS EAST GATE BUSINESS 0221/12. HRSZ. D2. ÉP

EGYÉB JUTTATÁSOK:

cafeteria,nyelvtanulás támogatása

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret