Aktuális pozícióink: Szerelés szervező

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Magyarország területén gépjárműveken végzett mozgó szerelések, valamint műhelymunkák hatékony ütemezése és szervezése
  • Szerelési időpontok egyeztetése az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás szerelőkkel, szervizpontokkal
  • Szerelésszervezést támogató nyilvántartások kezelése
  • Szerelési eszközök és segédanyagok beszerzése
  • Szerviz reklamációk kezelése

Kit keresünk?

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év szerviz munkafelvevői, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló magyarországi helyismeret és közlekedési ismeretek
  • A munkafolyamatok gyors átlátása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, internet)
  • Felelősségtudatos és ügyfél centrikus hozzáállás

Előny

  • Szerviz, logisztika területen szerzett tapasztalat
  • Közúti fuvarozásban való jártasság
  • Járművillamossági ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, innovatív, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások, nyelvtanulás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, XXIII. kerület, Grassalkovich út 255.

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret