Aktuális pozícióink: Product Owner (Fót)

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Microsoft, illetve Android alapú alkalmazásfejlesztési projektek tervezése, irányítása
  • Projektcsapat instruálása, motiválása, számonkérése
  • Projekt dokumentumok és jelentések készítése, ellenőrzése
  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények kezelése, karbantartása
  • Belső átadások, átvételek (végrehajtásra, tesztelésre, dokumentálásra)

Untitled design (1)

Kit keresünk?

  • Szoftverfejlesztésben (mobil és/vagy web-es megoldások) szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési módszertan ismeret
  • Képesség technológiák folyamatok gyors adaptálására
  • Precizitás a fejlesztések megvalósításához szükséges dokumentációk elkészítésében
  • Jó kapcsolatteremtő és érdekérvényesítő képesség
  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Specifikációs és rendszertervezési tapasztalat
  • SCRUM/Agilis módszertan ismerete
  • TFS alapismeret

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és érdekfeszítő technológiai projektek (mobil és GPS technológián alapuló szolgáltatások)
  • Színvonalas, agilis csapatmunkát támogató munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos szellemű csapat
  • Nyelvtanulás támogatása

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Cafeteria, nyelvtanulás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2151 Fót, East Gate Business Park

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret