Aktuális pozícióink: Product Marketing Expert

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • A megrendelőnek nyújtott szolgáltatást érintő változások, fejlesztések tervezése
  • Új termékötletek felkutatása
  • Termékfejlesztési roadmap feladatainak kezelése
  • Termékkatalógus karbantartási feladatok ellátása
  • Együttműködés a piaci szegmens menedzsmenttel
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • Együttműködés a tesztelőkkel
  • A rendszertervi dokumentációk véleményezése
  • Termék dokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás belső és végfelhasználói oktatókkal
  • Termék ismereti oktatások tartása
  • Projekt menedzseri feladatok ellátása
  • Termékekkel kapcsolatos üzleti support tevékenység ellátása

marketing-hirdetes-hun

Kit keresünk?

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági)
  • Szoftver fejlesztési projektekben szerzett 2-3 éves üzleti elemzői és / vagy rendszerszervezői tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete
  • Webes fejlesztői technológiák és adatbázis kezelői technológiák ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Folyamatszervezési tapasztalat
  • Érdekérvényesítő képesség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód

Előny

  • Agilis vagy waterfall módszertanok ismerete
  • ITIL ismeret
  • PMP vizsga megléte

Amit kínálunk

  • Agilis környezetben történő munkavégzés
  • Innovatív technológiai cég termékfejlesztési folyamatában való aktív részvétel
  • Színvonalas, modern irodai környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret