Aktuális pozícióink: Pénzügyi munkatárs

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Kimenő számlák elkészítése a hatályos számviteli előírásoknak megfelelően.
  • Bejövő számlák alaki, formai és tartalmi ellenőrzése, igazoltatása, valamint rögzítése a pénzügyi nyilvántartó programban.
  • Könyvelési anyagok határidőre történő előkészítése és feladása a könyvelés számára.
  • Kintlévőség kezelés.
  • A Pénzügyi osztály feladataihoz kapcsolódó adminisztrációk elvégzése, a nyilvántartások naprakész vezetése.

Untitled design (14)

Kit keresünk?

  • Szakirányú végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat hasonló területen illetve munkakörben.
  • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek naprakész ismerete.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és használata.
  • Határozott és magabiztos fellépés, megbízható személyiség.
  • Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Pontosság, gyors reakció és precíz munkavégzésre való alkalmasság.

Előny

  • Középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • Járműipari, műszaki érdeklődés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődés és továbbképzés.
  • Kellemes munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye:

  • Fót (East Gate Business Park), Pest Megye, Magyarország

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret