Aktuális pozícióink: Mobil alkalmazás fejlesztő

Munkakörhöz tartozó feladatok

Ha nálunk fogsz dolgogzni, a következőket tudjuk ajánlani:

– A legújabb mobil technológiák használata

– Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezet megismerésének lehetőségével

– Rugalmas és jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertan szerint, TFS támogatással

– Hosszú távú karrierlehetőség

– Gazdag tapasztalatszerzési lehetőség

– Kreatív és modern munkakörnyezet

– Versenyképes fizetés

Kit keresünk?

Amit kérünk:

– Natív Android vagy Cross Platform Mobile fejlesztési tapasztalat

– Core Android API-k, keretrendszerek, UI stílusok és paradigmák ismerete

– Nyitottság és igény a folyamatos tanulásra és csapatmunkára

Előnyöd van, ha

– Android JetPack komponensek ismereteid vannak (elsősorban: Architecture, Behavior Components)

– iOS fejlesztési tapasztalatod van, akár natív, akár cross platformon

– többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret