Aktuális pozícióink: HR munkatárs

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • A cégcsoport toborzás-kiválasztási feladatainak ellátása
  • Regionális vezetők és munkatársak támogatása felmerülő HR témákban
  • Új belépők integrálási folyamatának működtetése és fejlesztése
  • Munkaügyi dokumentációs feladatok ellátása
  • Teljesítmény értékelési rendszer kialakításában és működtetésében való részvétel
  • HR folyamatok és rendszerek kialakításában való aktív közreműködés
  • HR projektekben való részvétel
  • Rendezvényszervezés
  • Riportok, prezentációk, kimutatások készítése

hr-manager

Kit keresünk?

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (képesség idegen nyelvű interjúztatásra telefonon és személyesen egyaránt)
  • minimum 1-3 éves szakmai tapasztalatot tudhatsz magad mögött
  • Magas szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, PowerPoint)
  • Pontos, precíz a munkavégzésed
  • Kiemelkedő a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és csapatmunkára is

Előny

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • +3 év szakmai tapasztalat az adott területen előnyt jelenthet

Amit kínálunk

  • Stabil, fejlődő szervezet
  • Komplex, értékteremtő munkakör
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Barátságos, modern irodai környezet
  • Személyes fejlődési és tanulási lehetőség
  • Lendületes, összetartó HR csapat, melynek tagjai egymást segítik

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret