Aktuális pozícióink: Értékesítési menedzser

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Potenciális ügyfelek felkutatása az új üzletszerzésre fókuszáltan
  • Találkozók és bemutatók szervezése és lebonyolítása Magyarország területén
  • Ajánlatadás, szerződéskötés
  • Hosszú távú, kölcsönösen előnyös együttműködés alapjainak megteremtése a szerződéskötést követő első 6 hónapban
  • A szerződött ügyfelek átadása az ügyfélkapcsolati terület számára a hatodik hónapot követően
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok
    (pl. heti kereskedelmi jelentés)

konyvelo-berszamfejto

Kit keresünk?

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 éves kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatban való munkavégzés, gondolkodás
  • Szervezőkészség, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előny

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Telematikai rendszerek ismerete
  • Közúti fuvarozásban, logisztikában való jártasság
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Fix alapbéren felüli teljesítmény alapú jutalék
  • Komoly felelősség és szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati gépjármű

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2151, FÓT, EAST GATE BUSINESS PARK

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret