Aktuális pozícióink: IT munkatárs

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Általános üzemeltetői feladatok ellátása
    • Eszközök telepítése és konfigurálása, frissítések kezelése
    • Rendszerek monitorozása, felügyelete, mentése, archiválása
    • Hardver-szoftver hibák megelőzése, elhárítása
    • Dokumentációk készítése
    • Beszerzési igények felmérése, beszerzések támogatása
  • Kollégák IT eszközeinek kliens oldali support-ja
    • Laptopok, PC-k, mobiltelefonok, nyomtatók, stb.
  • Szerver eszközök, szolgáltatások üzemeltetése
    • Kiszolgálók, hálózati eszközök, mentőegység, szünetmentesek
    • Windows Server (AD, DNS), Exchange Server, Hyper-V, SQL Server, SharePoint Server
    • TFS
    • NAGIOS, OTRS
  • Cloud megoldások támogatása
    • O365
    • Azure

it

Kit keresünk?

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Tapasztalat vállalati kommunikációs hálózat és informatika alapinfrastruktúra menedzselésében
  • Virtualizációs megoldások ismerete
  • Segítőkészség, megbízhatóság, lelkiismeretesség és szorgalom
  • Precizitás, jó problémamegoldó és elemző képesség
  • Írott szakmai angol nyelv megértése

Előny

  • Üzemeltetői gyakorlat a feladatoknál megemlített termékekben;
  • Sikeres Microsoft vizsgák

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és érdekfeszítő technológiai projektek (mobil és GPS technológián alapuló szolgáltatások) támogatása
  • Színvonalas, agilis csapatmunkát támogató munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő, lendületes csapat
  • Nyelvtanulás támogatása

* Kötelező mezők

** pdf, doc, docx, rtf, max. 5 MB méret